Субота, 23 червня 2018

Юний трипільчанин став переможцем VII Всеукраїнського конкурсу серед дітей з цукровим діабетом

Компанія «Санофі в Україні» оголосила результати VII Всеукраїнського конкурсу серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Мета Конкурсу полягає у наданні маленьким пацієнтам та їхнім родинам комплексної підтримки та зменшенні психологічного тиску, викликаного захворюванням. «Сьомий рік поспіль Санофі спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів України проводить Конкурс малюнка, щоб заохотити маленьких пацієнтів спробувати себе в мистецтві та допомогти їм мислити позитивно, адже це надзвичайно важливо для успішного контролю захворювання», – сказав Гієм Граньє, Директор Санофі в Україні.

Одним з переможців в номінації «Моє майбутнє» став 4-х річний Матвій Деревинський зі своїм малюнком «Я кондитер в своєму ресторані».


Переможці Конкурсу отримають можливість пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» в Миргороді.

Учасники Конкурсу звертаються зі своїми важливими повідомленнями до дорослих вже вдруге. У 2015 році було створено мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих», в якому анімовані герої дитячих малюнків закликали людей, схильних до розвитку діабету 2 типу, дбати про своє здоров’я. 

Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Репортер

Новини Полтавщини

© 2015 Трипільська сільська рада
с. Трипілля, вул. Шевченка, 85
Приймальня тел.: +38 (04572) 3-31-75
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.