Четвер, 19 липня 2018

Повідомлення Трипільської сільської ради про врахування громадських інтересів при розробці містобудівної документації

Керуючись ст. 25, пунктом 42 частини першої ст.26, частиною першою ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної  діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про  затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»

Детальніше: Повідомлення Трипільської сільської ради про врахування громадських інтересів при розробці...

Iніціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про Затвердження Методики формування спроможних територіальних громад», обговоривши його текст та концепцію добровільного об’єднання територіальних громад з депутатським корпусом, членами виконавчого комітету та громадою села, за результатами сходу села Трипілля на виконання вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Трипільською сільською радою ініційоване добровільне об’єднання територіальних громад «Трипільського куща» з центром у селі Трипіллі.

Детальніше: Iніціювання добровільного об’єднання територіальних громад

У Трипіллі місцеві жителі з вилами вийшли на захист землі

Журналісти «Стоп корупції» висвітлили акцію протесту трипільчан проти незаконного використання громадської землі запасу на березі Дніпра колективним сільськогосподарським підприємством «Орія».

  

 

Детальніше: У Трипіллі місцеві жителі з вилами вийшли на захист землі

Суд повернув землі громаді

Господарський суд Київської області 15 грудня 2015 року видав наказ про примусове виконання рішення, яким зобов’язує КСП «Орія» повернути до земель запасу територіальної громади села Трипілля орендовані землі.

Також суд постановив сплатити Трипільській сільській раді витрати, пов'язані з оплатою судової експертизи у розмірі понад 11 тис. грн.

Детальніше: Суд повернув землі громаді

Збори громади села 1 грудня

1 грудня 2015 року відбулися збори громади села, на яких обговорювалась ситуація, що склалася з прибережною зоною вздовж річки Дніпро та її подальша доля. Сходу передував конфлікт сільської ради з Обухівською РДА. Остання, без згоди громади, зголосилась знову віддати ці території, та навіть ще в більших розмірах – близько 2.6 га, у руки того ж самого підприємця, у якого сільрада через суд вже домоглася повернення земель.

Всупереч інтересів селян районна влада роздає зараз в оренду на довгі роки ділянки, що мають увійти до меж села за новим генпланом. Це призведе до того що фактично громада втратить контроль над береговою смугою та не зможе ефективно використовувати її ресурси на розвиток села, адже договір оренди буде заключено з РДА на максимально вигідних для підприємців умовах та за мізерних виплат. Такий договір оренди буде діяти навіть після утвердження генплану.

До Вашої уваги журналістське розслідування програми «Дістало» та повна версія зборів.

Детальніше: Збори громади села 1 грудня

© 2015 Трипільська сільська рада
с. Трипілля, вул. Шевченка, 85
Приймальня тел.: +38 (04572) 3-31-75
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.